Personal Training

Als lid van MyLife kun je gebruik maken van personal training!

Maak kennis met jouw Personal Trainer bij MyLife. Zij plannen graag een intake met je in om jouw doelstelling te bespreken en de hieraan verbonden kosten.

Healthfreaks, info@healthfreaks.com
MyLife Terbregge

Elles Tabbernee, ellestabbernee@gmail.com
MyLife Terbregge

Rob de Smith, smithsonpt65@gmail.com
MyLife Terbregge

Midas Tameris, midastameris@gmail.com
MyLife Aan De Maas

Henny Veerkamp,hennyveerkamp@gmail.com
MyLife Aan De Maas

Franklin Lopes, lopespersonaltrainer@outlook.com
MyLife Voorschoten

Astrid Bijl, astridbijl@hotmail.nl
MyLife Berkel

Petra Verhoef, info@petraverhoef.nl
MyLife Wageningen

Sportcoaching Wageningen, info@sportcoachingwageningen.nl
MyLife Wageningen